HAKKIMIZDA

AKTAŞ ELEKTRİK , elektrik sektörüne adım attığı günden bu yana yüksek kalite anlayışını maddi kaygıların üzerinde tutarak , konusunda sürekli araştırma ve geliştirmeyi kendisine ilke edinmiş , kısa sürede sektörün aranan seçkin bir firması haline gelmiştir.


Firmamız her daim fiyat uygunluğu , müşterilerine sunduğu satış öncesi ve sonrası hizmeti ile sizleri yarı yolda bırakmayacak profesyonel bir anlayışı benimsemiştir .Teknolojik gelişmeleri takip edip uygulayan ,kendini daima geliştiren , ürün gamını kaliteden ödün vermeden yaptığı üretim ve ithal ettiği ürünler ile destekleyen , sektörün ihtiyaçlarını karşılayarak yön verme noktasına gelen firmamız sağladığımız süreğen müşteri güveni ile şirketimizin varlığını güvence altına almayı başarmıştır.


Zorlu rekabet koşullarına karşın, insan yaşamının asla riske atılamayacağı bilinciyle kaliteden ödün vermememizin karşılığını kurulduğumuz günden bu yana yaptığımız büyüme atılımları ile almaktayız. Yıllardır yoğun bir enerji ile emek verdiğimiz firmamız , tüm bu birikimlerini önümüzdeki yıllarda yapacağı yolculukta da katlayarak sürdürecek ve bölgesel değil tüm yurtta lider bir isim haline gelecektir.